אודות


להיות ראשון זה מחייב

 iTKor Digitalבשנים אחרונות ישנו מגוון רחב מאוד של כלים ומנגנונים לניהול המידע המסייעים כל אחד בדרכו לנהל, לשמור ולשתף את המידע הקיים בעסק. כל כלי הינו שילוב של פתרון מחשובי שמכיל בו תהליכי עבודה תומכים. חשוב לדעת כיצד לגשת לכלים אלו להכיר, לנסות וללמוד אותם, שבסופו של דבר לקבל החלטה להשתמש בהם בעסק שלך.

אז מה אנו מציעים?

אנו ב- iTKor Digital מספקים פתרונות מתקדמים לגופים עסקים ולא רק בתחום ניהול וארגון המידע. לאחרונה אנו עוסקים בישום מגוון פתרונות שונים המאפשר לבעל העסק לנהל בצורה טובה, נוחה ויעילה את כלל המתרחש בארגונו. הפתרונות מבוססים על פלטפורמת MODULAR365, פלטפורמה מותאמת אישית לצורכי הלקוח, המאפשרת גישה מהירה לכלל המידע מכל מקום שבו קיים חיבור לרשת האינטרנט.

החזון שלנו

לראות את העסק מזווית אחרת - מערכת לניהול לקוחות - CRM

לא מעט עסקים קטנים ובינוניים פועלים ברחבי הארץ ומעט מאוד מנוהלים ע"י מערכת מידע המאפשרת לראות את העסק מזווית אחרת. אחד המטרות שאנו ב- iTKor Digital שמנו לעצמנו, הוא לחבר ולהכיר לבעל העסק את עולם ניהול המידע שבסופו של דבר מאפשר לקדם משמעותית את מרחב הפעילות שבו הוא עוסק.

הפתרונות שאנו ב- iTKor Digital מיישמים הם בעזרת פלטפורמה MODULAR365 המספקת ללקוח כלים פשוטים ונוחים על מנת לרכז ולנהל בצורה טובה יותר את: יומן הפעילות, תיק הלקוח, מעקב אחר הזמנות וביצוע משימות, ניהול מסמכים ועוד'.

להיות ראשון זה מחייב - בניית אתרי אינטרנט

מעבר לתחום ניהול וארגון המידע אנו ב- ITKor Digital מספקים לכל לקוח תשתית לבניית אתר אינטרנט לעסק בעזרת כלים פשוטים וידידותיים שמאפשרים לשנות מקצה לקצה את הפנים של העסק ברשת. הפלטפורמה שאנו מספקים לטובת בניית אתרי אינטרנט היא קלה לשימוש ולא דורשים ממכם ידע מוקדם או ניסיון בקוד ובעיצוב מקצועי.

הכלים שאנו מספקים הם פתרון מושלם עבור בעלי עסקים קטנים, בינוניים ואפילו גדולים. תהליך התכנון והבנייה מאוד חשוב אבל בסיומו בעל העסק מקבל אתר מותאם לחלוטין לסריקת מנועי חיפוש ומותאם באופן מלא לכל סוגי המכשירים ורזולוציות המסך השונות. זה מאוד פשוט! אתם מספקים לנו את התוכן שלכם ואנו ב- iTKor Digital דואגים לכל השאר.